• Borsa 73476
 • Dolar 2,1295
 • Euro 2,9395
 • Altın 88,861
 
 
 
 
 

Arka Sokaklar son bölüm izle Arka Sokaklar 292.bölüm izle Zeynep öldü

Arka Sokaklar son bölüm full izle, Arka Sokaklar 292. son bölüm hd izle, Arka Sokaklar 292. bölüm son bölüm izle, Arka Sokaklar sezon finali bölümü ne zaman Kanal D dizi izle.

Arka Sokaklar son bölüm izle Arka Sokaklar 292.bölüm izle Zeynep öldü

Arka Sokaklar son bölüm full izle, Arka Sokaklar 292. son bölüm hd izle, Arka Sokaklar 292. bölüm son bölüm izle, Arka Sokaklar sezon finali bölümü ne zaman Kanal D dizi izle.

Arka Sokaklar sezon finali haftaya yapacak. Arka Sokaklar'ın başrollerini; Zafer Engin, Şevket Çoruh, Hüsnü Çoban, Uğur Pektaş, Gamze Özçelik, Zeynep Beşerler'in oynadığı Arka Sokaklar. Zeynep hayatta kalmayı başarabilecek mi yoksa Ölecek mi? Serdar başındaki dertten kurtulabilecek mi?

Zeynep aldığı kurşun yarasıyla hastaneye kaldırılır ama durumu çok kötüdür. Ali ne yapacağını bilmeden herkeze haber verir.  Haberi alan hastaneye akın eder.

Zeynep hastanede ölüm kalım savaşı verir. Rıza baba bitkin bir köşede oturur ve hiç de kötü heber almak istemez. Murat çıldırmış bir halde Zeynep'ten iyi bir haber bekler.

Serdar ekipin yanında olmaya çalışır ve onlara destek verir. Ekip Zeynep'i vuranın peşine düşer. Ancak Yener çelikçi olayın kılıfını uydurarak yalancı bir suçlu ortaya atar.

Ekip yalancı suçlunun söyklediklerine inanmaz ve asıl suçlunun peşine düşer. Serdar gece Esra'nın yanına gider ve sabah uyandığında Esra öldürülmüş silah ise Serdar'ın elindedir.

Serdar bu işi Tarık'ğın yaptını bilir ve onu tehdit eder ama Serdar'ın başı bu sefer çok fena derttedir.

Diğer taraftan Ömer sürekli annesini sorar. Sonunda Murat dayanamaz ve Ömer'i hastaneye getirir. Ama artık Zeynep'in gözlerini açması imkansızdır.

Arka Sokaklar son bölüm izle Arka Sokaklar sezon finali izle Arka Sokaklar 292.bölüm Zeynep öldü

Arka Sokaklar'da Zeynep'in ölümüne Twitter'da tepki yağdı

Arka Sokaklar'da dün akşam Zeynep rolünü oynayan Gamze Özçelik'in dizide hayatını kaybetmesi izleyiciyi yasa boğdu. Dizi müdavimleri Twitter'da dizi yapımcılarına mesaj yağdırdı.

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve Zeynep Beşerler’in oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” macera ve heyecan dolu bir bölümüyle ekrana geldi.  Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde, Zeynep, ağır yaralı olarak kaldırıldı. Ali ne yapacağını bilmez halde Aylin’i arayıp durumu bildirir. Rıza Baba aldığı haber karşısında adeta biter. Herkes hemen hastaneye toplanır. Rıza Baba bitkin bir köşe de oturmakta ve kötü hiçbir şey duymak istememektedir. Murat deliye dönmüş bir halde karısının gözlerini açtığı anı görmeyi bekler. Serdar iticiliğini bir tarafa bırakıp, ekipten biri olarak Rıza Baba ve herkese destek olmaya çalışır. Ekip bir yandan da Zeynep’i vuranın peşine düşer. Ancak Yener Çelikci’nin babası ve dayısı her şeyi kılıfına uydurarak, Yener’in yerine Oktay’ın adamlarından Caner’in suçu üstlenmesini sağlar. Kimse Caner’in dediklerine inanmaz ve asıl suçlunun peşine düşerler. Tarık, Oktay ile anlaşarak Serdar’ı pusuya düşürmeye çalışır. Serdar gece Esra’ya gider. Ancak sabah uyandığında Esra susturuculu silahla öldürülmüştür. Öldürülen silahta Serdar’ın kendi silahıdır. Tarık, Serdar’ın bu işi kapatmasını, yoksa onu bitireceğini söyleyerek tehdit eder. Serdar’ın başı ciddi şekilde derttedir. Diğer tarafta Ömer, babasına annesini sormaktadır. Murat çeşitli bahanelerle Ömer’in sorularını geçiştirmek ister. Ancak başarılı olamaz. En sonunda Ömer’i de alıp, hastaneye gelir. Yoğun bakım camında herkes Zeynep’in gözünü açmasını beklemektedir. Ama bu sefer Zeynep’i hayata döndürebilmek neredeyse imkansızdır. Ve Zeynep hayata veda eder.

ZEYNEP ÖLDÜ TWİTTER YIKILDI

Dizide Zeynep'in ölmesiyle Twitter yıkıldı, işte o tweetler:

- Yengem Arka Sokaklar'daki Zeynep öldü diye ağladı ben nerelere gideyim?

- Arka sokaklarda Zeynep ölmüş. (bu meslekte yaşamakta ölmekte bir ekip işidir diyen rıza babaya sesleniyorum ekip'ten zeynep öldü diyorum :))

- Bir dizinin beni ağlatacağı hiç aklıma gelmezdi sen neymişsin arka sokaklar bravo Zeynep, Murat.

- Arka Sokaklar'da Zeynep öldü diye üzülmeyin arkadaşlar hafta içi gündüz yayınlanan bölümlerinde yaşıyor.

- Zeynep öldü Arka Sokaklar'da?????? Kesin iyilesir diyodum öldü. Yemin ederim yakinim ölmüs gibi üzüldüm....

- Allahım Arka Sokaklar da Zeynep öldü diye bu kadar yırtına yırtına ağlıycam aklıma gelmezdi kendimi parçaladım burda ay çok kötü oldum.

- Arka sokaklar başladığında ilkokula gidiyordum.yarın lysye gircem.ne zor günler atlattın bunuda atlat zeynep. #direnzeynep #

- Ve Arka Sokaklar' da Zeynep ölerek diziye veda etti.. Gamze Özçelik daha öncede twitter hesabından söylemişti.

- Arka Sokaklar da Zeynep öldü. Ya sanki akrabam ölmüş gibi ağladım.

- O değilde yıllardır #arkasokaklar da Zeynep'in ve Murat'ın kavgalarını izliyorduk Zeynep olmadan olmaz bu dizi...

- Arka sokaklar başladığında ilkokula gidiyordum. Yarın Lys'ye gireceğim.Ne zor günler atlattın bunuda atlat Zeynep. #direnzeynep

Arka Sokaklar 292. Bölüm Son Sahne İzle
Okuyucu Yorumları

Habere 8 yorum yapıldı.

 • zeyneb suraska 10.07.2013 14:51:43

  arka sokaklar zeyneblede dagildi dizi retikini korubub saklaya bilmeyecek bence yonetmen zeynebi diriltsin yoksa bu dizi bitmisdir ben arka sokaklari zeynep ve murat aski icin izliyordum artik bir analami kalmadi dizinin

 • nina zeynep apaydın arka sokaklar 03.07.2013 12:48:03

  arka sokaklarda zeynebi çok sevyodum zeynep olmadan bu dizi hiç olmaz

 • gökay orhan gökay 29.06.2013 18:31:32

  ben gercekden cok üzüldüm.... ve cok duygusal bır fınaldı bylesını beklemıyordum olmamasını dılıyordum

 • arka sokaklar sudenur acar 25.06.2013 11:03:30

  zeynep keşke ölmeseydi ben bu senoryoyı yazanın ..........

 • arka sokaklar amedin aşkı 25.06.2013 08:48:05

  zeynep abla lütfennnn diziden çıkma hatta o zaman öldün yaaaaaaa ben işte çokkk üzüldüm hatta ağladım bile

 • se sanem 23.06.2013 19:09:01

  zeynep niye oldu yaaa

 • zeyneb elli 23.06.2013 00:21:55

  yaa lutfen zeyneb olmesin dagildim yaa aglamakdan lutfen olmesin zeyneb omer icin lutfen:(((

 • ZEYNEP OLME BURCU EKER 22.06.2013 20:28:38

  ZEYNEP OLURSE DİZİDE BİTİCEKMİ O ZAMAN BENİM HALAM NASIL AGLADI ZEYNEP İCİN YA BABAANNEM NE YAPCAK ARKA SOKAKLAR OLMADAN YASAYAAMAZ. ZEYNEP OLMESİN DİZİNİN TADI BOZULMASIN

 • Toplam 8 yorum bulunuyor. Tüm yorumları okumak için tıklayın.

EN ÇOK OKUNANLAR